3. junija si vzemite čas. Praznujemo!

20. Maj 2012

3. junija si vzemite čas. Praznujemo!

Vabimo vas na skupno praznovanje ob 50-letnici naše župnije Ljubljana – Štepanja vas.

Kdaj? V nedeljo, 3. junija

Kje? Na župnijskem travniku pred cerkvijo v Štepanji vasi

Program

10.30h SKUPNA SVETA MAŠA (na ta dan ne bo svetih maš ob 6.30h, 8h, 9.15h in 9.15h v Bizoviku)

12.15h KOSILO ZA VSE UDELEŽENCE

PO KOSILU DRUŽABNI PROGRAM IN RAZLIČNE DELAVNICE IN IGRE ZA OTROKE, MLADE IN ODRASLE

Za kritje stroškov dneva bomo organizirali srečelov. Priporočamo se za dobitke, ki jih lahko do 30.maja prinesete v župnišče v času uradnih ur ali pa oddate komu od bratov kapucinov. Na župnijskem travniku bodo postavljene klopi in šotori, tako da bo poskrbljeno za senco (lahko pa prinesete tudi svoj dežnik). V primeru slabega vremena bo ta dan ob isti uri (ob 10.30h) sveta maša v cerkvi, pred cerkvijo pa bodo šotori, v katerih bo pogostitev.

VSI ŽUPLJANI IN VSI, KI STE BILI ALI STE POVEZANI Z NAŠO ŽUPNIJO, LEPO VABLJENI!

žpk. br. Stane Bešter, kpl. br. Matej Štravs, dhp. br. Jaro Knežević in člani župnijskega pastoralnega sveta

Komentarji: 2 Responses to “3. junija si vzemite čas. Praznujemo!”

1. zvonka Says:

Bilo je zelo lepo. Hvala.

2. Ivan Says:

Že pred časom sem napisal komentar oziroma sem dodal povezavo na galerijo fotografij, ki so nastale ob Farnem dnevu, ker se je komentar nekje izgubil povezavo do fotografij navajam ponovno: