Kulturno zabavni program “Res je prijetno” v Hrušici

29. Oktober 2012

Dogodki, Naša župnija

Kulturno zabavni program “Res je prijetno” v Hrušici

V sklopu dogodkov, ki potekajo ob 50. letnici naše župnije prirejajo odrasli skavti (v sodelovanju s kapucinskimi bratovščinami) kulturno zabavni večer z naslovom “Res je prijetno”. Prireditev bo potekala v soboto 10. novembra ob 19. uri v Kulturnem domu Hrušica, Pot do šole 2a, Ljubljana.

Kapucinske bratovščine odraslih skavtinj in skavtov prihajajo iz župnij, kjer delujejo bratje kapucini in sicer so to bratovščine: Škofja Loka, Celje1, Ptuj in Štepanja vas. Na prireditvi sodelujejo tudi bratje kapucini in mladi skavti iz stega Ljubljana 4.

Tudi tokrat nas bo pozdravil sonček. Ta simbol prireditve bo na romanju spremljal tudi sv. Frančiška in sv. Klaro. Romarja bosta prišla iz Assisija. Potovala bosta po predhodno navedenih župnijah in ostalih krajih kjer delujejo slovenski kapucini. Kaj so svetnikoma pripravili skavti v posameznih krajih, pa si boste morali priti ogledati na samo prireditev. Naj vam zaupam le, da se bo dalo slišati tudi afriške ritme. Kaj več pa na sami prireditvi.

Nekaj utripa iz ene od zadnjih vaj, si lahko ogledate na priloženih fotografijah.

Prav lepo povabljeni!

Ivan Hudobivnik, BOKSS Štepanja vas