Sodeluj

Radi bi, da bi bila stran našega župnijskega občestva živa, polna svežih novic, vabil na dogodke in da bi jo ljudje prebirali kot vir informacij, kot pomoč pri duhovni rasti in da bi nam pomagala graditi župnijsko občestvo.

Kako sodelovati?

K sodelovanju vabimo prav vse župljane. Vsi ste povabljeni, da:

• komentirate prispevke (prijava ni potrebna): klikni “Komentiraj” pod člankom, odpre se vpisno okno in v katerega vpiši komentar,
  • občasno napišete kakšen prispevek (vabilo na dogodek, poročilo z dogodka, vaš pogled na župnijsko dogajanje, zanimivost iz življenja cerkve, … kako se vas je pridiga dotaknila :-) ).
  • postanete naš spletni novinar, ki redno piše za naš spletni dom.

Pišite kratko, privlačno in zanimivo. Dodajte še vsaj eno fotografijo.

Kako se prijaviti?

Prijava je zelo preprosta in jo lahko izvedete v eni minuti. Sledite spodnjim navodilom.

• V desnem spodnjem kotu v meniju poiščite “Prijava” in kliknite “Registracija”.
  • Odpre se vam okence v katerega vpišite uporabniško ime (prva črka imena in cel priimek) in e-naslov. Kliknite “Registracija”.
  • Po e-pošti boste dobili geslo.
  • Vrnite se nazaj na stran: http://zupnija-stepanja-vas.rkc.si
  • V desnem spodnjem kotu znova poiščite “Prijava” in klikni “Prijavi se”.
  • Odpre se okno v katerega vpišite uporabniško ime in geslo, odkljukajte “Zapomni si moje geslo” in kliknite “Prijava”.
  • Potem pridete na Nadzorno ploščo, kjer se malo razgledate in začnite ustvarjati. Zelo enostavno in intuitivno.

Težave?