Relikvije sv. Leopolda Mandića v Štepanji vasi v Ljubljani

15. April 2016

MANDICSL-002Bratje kapucini vas lepo vabimo, da se v jubilejnem letu usmiljenja v živo srečate s sv. Leopoldom Mandićem, ki je skupaj s sv. patrom Pijem iz Pietrelcine zavetnik jubilejnega leta.

V župnijsko cerkev Ljubljana – Štepanja vas bodo namreč v ponedeljek, 18. aprila 2016, prišle relikvije – celo telo sv. Leopolda.

11h – sprejem relikvij pred samostanom in izpostavitev cerkvi v češčenje

11:30 – slovesna sveta maša, ki jo bo vodil ljubljanski nadškof msgr. Stanislav Zore

15h – molitvena ura

17h – odhod relikvij

V vmesnem času bo tiha in glasna molitev ter priložnost za sv. spoved.

Lepo vabljeni k sv. Leopoldu!

Komentarji: 2 Responses to “Relikvije sv. Leopolda Mandića v Štepanji vasi v Ljubljani”

1. nevenka Says:

POJDITE,LEOPOLDEK MANDIĆ JE VSAKEMU POMAGAL

2. PoldeB Says:

Sveti Leopold je bil majhne postave, v kateri je prebivalo veliko-plemenito srce. Množičen obisk njegove relikvije v štepanjski cerkvi Sv.Štefana izkazuje veliko spoštovanje do tega svetnika. Spodobi se in pravično je, da se mu priporočamo v molitvi.