9. December 2013

Dani in Vilma SiterPovabljeni na starševski večer z Danijem in Vilmo Siter, zakonca, starša in voditelja zakonskih skupin Družina in življenje. Vsi zakonci, starši veroučencev in drugi, lepo vabljeni.

Kdaj in kje: v torek, 10. december ob 19.00, v župnijskem domu Svetega Štefana, Mekinčeva 1, Ljubljana.

Dani in Vilma nam bosta spregovorila o svojih bogatih izkušnjah, ki jih imata kot zakonca, starša, dedek in babica. O odnosih med možem in ženo in kako jih vsakodnevno graditi in krepiti. Povabljeni.

Foto: Aleš Čerin

, , , , ,

Komentarji: 1 to “Starševski večer z Danijem in Vilmo Siter, ustanoviteljema gibanja Družina iz življenje”

1. Ana Koprivc Says:

Sem iz Zupnije Sveta Ema v Pristavi pri Mestinju in bi zelo radi povabili zakonca Siter na srečanje z župljani. Ker nimam kontakta preko katerega bi vzpostavila stik z njima, vas prosim za njen GSM ali hišni telefon ali e-mail. Prisrčno se zahvaljujem z adventnim pozdravom!
    Ana