Tudi letos pasijon!

9. April 2014

Pasijon 2014“Naša župnija LJUBLJANA – ŠTEPANJA VAS tudi letos vabi na pasijon, ki ga pripravlja 35 mladih iz naše župnije. Pasijon bo v cerkvi sv. Štefana v Štepanji vasi v Ljubljani na cvetno nedeljo 13. aprila po maši ob 18. uri in na veliko sredo 16. aprila po maši ob 19. uri.

Pri pasijonu bo sodelovala glasbena skupina Odsev, ki bo pela že pri svetih mašah pred pasijonom. Lepo vabljeni!

br. Matej Štravs

Komentarji: 1 to “Tudi letos pasijon!”

1. Ivan Says:

Vse čestitke in pohvale mladim za izvedbo Pasijona. Menim, da je bila izvedba odlična, tudi glasbena skupina Odsev je bila izvrstna. Spremljal sem dogajanje na odru in ekipo, ki je usmerjala in vodila dogajanje. V mislih imam ekipo, ki ni bila vidna in je delovala na koru. Peter za mešalko in računalnikom, ter Tjaša z lučmi sta sami izvedbi akterjev dodala piko na i. Spremljal sem ju na obeh izvedbah. Res, bila sta odlična in iznajdljiva. Tudi brez težav ni šlo. Ko je bil najzahtevnejši del mimo in se je nedeljska predstava bližala koncu odpove tehnika. Mrk luči in tema. Trenutek panike na koru, res samo trenutek. Osvetlitev smo do konca pripeljali s pomočjo osvetlitve z LED baterijskimi svetilkami in »čelkami.« Skratka Pasijon vreden vloženega truda.