Vabilo na seminar Življenje v Kristusu

14. Januar 2018

deklica-in-mehurcki

Mir in dobro! V naši župniji smo se odločili, da vam v letošnjem letu ponovno ponudimo seminar Življenje v Kristusu.

Zakaj

Seminar je namenjen poživitvi in poglobitvi osebne vere v Jezusa Kristusa in spodbudi za vsakodnevno življenje po njej.

Kdo pripravlja

Pripravlja ga skupina za novo evangelizacijo. Pri izvedbi seminarja bodo sodelovali tudi nekateri starši veroučencev. Prepričani smo, da nam bo ta seminar pomagal, da bomo ponovno lahko odkrili lepoto vere v Jezusa Kristusa.

Kako

Seminar bo sestavljen iz petih mesečnih srečanj. Trajala bodo uro in pol. Na njih bomo peli, molili, prisluhnili govoru in pričevanju ter se pogovarjali v malih skupinah. Seveda pa bo nekaj časa namenjenega tudi preprostemu druženju.

Kdaj

Dobivali se bomo vsak drugi torek v mesecu ob 20h v dvorani župnijskega doma v Štepanji vasi.

Teme

• 9. januar 2018 Jezus Mesija
  • 13. februar 2018 Poklicani, da pričujemo
  • 13. marec 2018 Kesanje in vera
  • 10. april 2018 Dar Svetega Duha
  • 8. maj 2018 Rast v Svetem Duhu

Iz vsega srca vas vabimo, da se udeležite seminarja! Bog vas blagoslovi!

br. Matej Štravs s sodelavci