Svete maše

POMEMBNO!

• Škofje ordinariji do preklica dovoljujejo, da verniki dolžnost nedeljske svete maše izpolnijo tako, da se udeležijo svete maše enkrat v tednu na kateri koli dan.
  • Bolniki in ostareli, ki ne morejo v cerkev, ter drugi zdravstveno ogroženi, naj sveto mašo spremljajo po medijih, prejmejo duhovno obhajilo ter darujejo Bogu svoje molitve in trpljenje.
  • Udeležba pri sveti maši je dovoljena samo zdravim osebam, ki nimajo simptomov okužbe dihal, ne kašljajo in nimajo povišane telesne temperature.
  • Starejši, kronični bolniki in drugi zdravstveno ogroženi naj zaradi lastne varnosti svete maše še naprej spremljajo preko župnijske spletne strani, po televiziji in radiu.

Urnik svetih maš v cerkvi

• Štepanja vas:
    – Delavniki: 8:00 (razen v ponedeljek) in 19:00
    – Nedelja: 8:00, 9:15 (ob lepem vremenu celo poletje na travniku pred cerkvijo), 10:30
    – Zapovedani prazniki: 8:00, 9:15 (ob lepem vremenu na travniku pred cerkvijo), 10:30, 19:00
    – Nezapovedani prazniki: 8:00, 19:00
    Od 1. 7. do 31. 8. med tednom ni jutranje svete maše.
  • Bizovik
    – Delavniki: torek, četrtek: 19.00 (zimski čas: 18.00)
    – Nedelja: 9.15 (ob lepem vremenu celo poletje zunaj pred cerkvijo)
    – Zapovedani prazniki: 9.15
    – Nezapovedani prazniki: 19.00 (zimski čas: 18.00)
    Od 1. 6. do 31. 8. ni svetih maš med tednom.

Urnik svetih maš preko spletne strani

• V skladu z navodili Cerkve nimamo več video prenosa svetih maš.
  • Vse maše v Štepanji vasi lahko spremljate preko avdio povezave na prvi strani (glej na desni strani).