Misijonar Pedro Opeka v domovini

• Osrednji dogodek za Mariborsko metropolijo bo sveta maša z nagovorom v nedeljo, 3. decembra, ob 15.00 v mariborski stolnici.
  • V Ljubljani bo sveta maša z radijskim prenosom v nedeljo, 3. decembra, ob 10.00 v frančiškanski cerkvi Marijinega oznanjenja na Tromostovju.
  • V ponedeljek, 4. decembra, ob 19.00 pa bo osrednje javno pričevanje z glasbenimi gosti v športni dvorani Medvode. Za javno pričevanje v Medvodah je potrebno rezervirati vstopnice preko pisarne Misijonskega središča Slovenije na kontaktih: 01/300 59 50; info@missio.si; www.missio.si. Lepo vabljeni, da se tega dogodka udeležite. Iz župnije bo peljal tudi župnijski kombi. Prijavite se br. Mateju. Predvidena sta tudi lokalna dogodka v Domu sv. Jožefa v Celju in v Velikih Laščah.