• TAIZEJSKO NOVOLETNO SREČANJE MLADIH V LJUBLJANI

Spodaj si lahko ogledate slike evropskega taizejskega srečanja mladih in video prenos molitev v Stožicah.

V Ljubljani poteka Taizejsko novoletno srečanje mladih, ki se je udeležilo okrog 5000 mladih.
V naši župniji smo gostili okrog 70 mladih iz več evropskih držav, ki sodelujejo pri  naslednjem programu:

V nedeljo 31. decembra ob 9.15 in v ponedeljek 1. 1. ob 10.30 so bili pri maši navzoči mladi, ki smo jih gostili. Sveto mašo je daroval škof Guillame de Lisle iz Pariza. Pri maši so mladi sodelovali z branjem in petjem. Škof je z nami podeli tudi izkušnjo, kako je v njihovi škofiji v zadnjem času 150 najstnikov zaprosilo za prejem svetega krsta.

Za ogled več slik in videoposnetkov se prijavite v svoje gmail račun in si jih potem lahko pogledate  na tej povezavi in tej povezavi.

Večerna molitev v Stožicah četrti dan.

Večerna molitev tretji dan

Večerna molitev drugi dan.

Večerna molitev 1. dan

Še nekaj slik

Iz naše župnije

Iz Stožic

Foto: Matjaž Maležič, br. Matej Štravs in br. Domen Rabak

1. Nada Čebokli
    Nada Čebokli says:

Spoštovani!

Zelo sem hvaležna za te posnetke. Obžalovala sem, da se zaradi službe nisem mogla v živo udeležiti srečanja. Čeprav že po zaključenem srečanju, sem ob posnetkih še vedno z vami v duhu. Tople so tudi zahvale za nas gostitelje. Bogu hvala in naj naredi veliko od teh molitev za Slovenijo, Evropo in cel svet!