Sodelavki naše Karitas, Irma Veljić in Zlata Anžur, sta obiskali starejše v Domu starejših občanov, se z njimi pogovarjali in jih obdarili. Res je kar pravi gospa Ana, socialna delavka v Domu, v spodnji zahvali: “Stanovalcem ste s pozornostjo in voščilnicami polepšali praznične dni, zavedajoč, da nekdo misli nanje in da niso sami.”

Spoštovani!

Božični čas vzbuja v nas željo po druženju, razumevanju sočloveka in željo, da nekomu ponudimo pozornost in ga razveselimo.

Kljub izobilju materialnih dobrin in moderne tehnologije številni ljudje občutijo praznino in osamljenost. Posebej ranljivi so starejši ljudje, ki nimajo bližnjih ali so le-te izgubili.

Zato smo vam v Domu starejših občanov Ljubljana-Moste-Polje iz srca hvaležni, da ste se v decembrskih dneh spomnili na nas in nekaterim našim stanovalcem s pozornostjo in voščilnicami polepšali praznične dni, zavedajoč, da nekdo misli nanje in da niso sami.

Tudi v prihajajočem letu 2023 Vam želimo veliko zdravja, zadovoljstva in dobrih del, s katerimi razveseljujete ljudi.

Vse najlepše, Ana Čandek, socialna delavka v DSO Ljubljana-Moste-Polje

Foto: Zlata Anžur