Prvega januarja letos je poteklo 60 let od ustanovitve naše župnije. Ob tej priložnosti bomo v naši župniji zadnji teden v maju pripravili duhovno obnovo.

DUHOVNI NAGOVORI PRI MAŠAH

Bizovik:

– ponedeljek 23. maj ob 19.00 – br. Primož Kovač
– torek 24. maj ob 19.00 – br. Luka Modic

Štepanja vas:

– četrtek 26. maj ob 19.00 – br. Jurij Slamnik
– petek 27. maj ob 19.00 – br. Matej Štravs
– sobota 28, maj ob 19.00 – br. Klemen Verdev

Pred temi svetimi mašami bo pol ure prej izpostavljeno Najsvetejše.

Pri jutranjih in večernih svetih mašah v Štepanji vasi bo priložnost za sveto spoved.
– cerkev v Bizoviku: ponedeljek 23. in torek 24. maj ob 19.00.
– cerkev v Štepanji vasi: četrtek 26., petek 27., sobota 28, vsak večer ob 19.00. Pred temi svetimi mašami bo pol ure prej izpostavljeno Najsvetejše. Duhovne nagovore bomo pripravili bratje kapucini.

SINODALNO SREČANJE ZA VSE ŽUPLJANE

V petek 27. maja ob 20.00 v dvorani župnijskega doma. Razdelili se bomo v manjše skupine, in vsak udeleženec bo lahko povedal svojo misel ob 4 vprašanjih. Srečanje bo trajalo približno eno uro. Lepo vabljeni.

PEŠ ROMANJE NA RAKOVNIK

Zaradi slabe vremenske napovedi peš romanja na Rakovnik ne bo. Bo pa to soboto 28. 5. ob 10.30 na Rakovniku sveta maša, h kateri pridite z lastnimi prevozi. Če kdo nima prevoza se lahko obrne brate kapucine. Lepo vabljeni, da se udeležite te svete maše.

SLOVESNA SVETA MAŠA

SLOVESNA SVETA MAŠA V NEDELJO 29. MAJA OB 9.15 V ŠTEPANJI VASI. SLOVESNA SVETA MAŠA V NEDELJO 29. MAJA OB 9.15 V ŠTEPANJI VASI. ČE BO VREME PRIMERNO BO SVETA MAŠA NA ŽUPNIJSKEM TRAVNIKU. V PRIMERU SLABEGA VEMENENA BO MAŠA V CERKVI.

Somaševanje bo vodil br. Luka Modic.
Pri maši bodo peli združeni pevci iz vseh zborov v župniji.
Po maši bo druženje in kosilo za vse, ki ga bodo pripravili Bizoviški gasilci. Pred cerkvijo bo postavljen večji šotor, ker bo potekala pogostitev.
Ta dan zato ne bo svete maše ob 10.30 v Štepanji vasi, prav tako v Bizoviku ne bo svete maše ob 9.15. Zato vse vabimo, da se ta dan udeležite svete maše ob 9.15 v Štepanji vasi.

Vsi prav lepo povabljeni na kosilu po sveti maši.

VEČER Z GREGORJEM ČUŠINOM

V četrtek 2. junija ob 19.30 v cerkvi sv. Štefana v Štepanji vasi. Lepo vabljeni na vse zgornje dogodke.

Foto: Janez Kotar