OD  MAJA 2023 DO AVGUSTA 2024 SMO OBNOVILI CERKEV V ŠTEPANJI VASI

Na tem mestu objavljamo celotno poročilo slikami ob ovnovi cerkve.
Iskreno se zahvaljujemo vsem dobrotnikom. Če kdo želi še lahko nakaže svoj dar za obnovo cerkve. Vse informacije v zvezi s tem so v članku spodaj ali na tej povezavi.

Blagoslov prenovljene cerkve bo v nedeljo 1. septembra 2023 pri maši ob 9.15 uri. Slovesnost bo vodil nadškof Stanislav Zore. Po maši bo druženje in pogostitev. Lepo vabljeni.

POROČILO O OBNOVI ZUNANJOSTI CERKVE si lahko ogledate na tej povezavi.

foto: Janez Kotar

POROČILO O OBNOVI NOTRANJOST CERKVE je na tej povezavi.

foto: br. Matej Štravs

POROČILO O OBNOVI SLAVOLOKA najdete na tej povezavi.

foto: br. Matej Štravs

POROČILO O OBNOVI ZVONOV lahko vidite na tej povezavi.

KAKO LAHKO POMAGETE PRI OBNOVI

Tukaj navajamo nekaj informacij, kako lahko pomagate pri tej obnovi.

• Kdor želi, lahko svoj dar nakaže na transakcijski račun župnije Ljubljana Štepanja vas (IBAN SI56 0430 2000 3309 527 namen: za obnovo cerkve v Štepanji vasi).
  • Svoj dar lahko prinesete tudi v pisarno v času uradnih ur. Kdaj so uradne ure si lahko ogledate tukaj.
  • Lahko pa v vaši spletni banki skenirate zgornjo QR KODO in odprl se vam bo plačilni nalog, v katerega vnesete želeno vsoto in nato izvedete plačilo. Iskrena hvala za vsak dar.

TU OBJAVLJAMO SPONZORJE OBNOVE NAŠE CERKVE, KI SE JIM ISKRNO ZAVHAVLJUJEMO

• NADŠKOFIJA LJUBLJANA, Ciril Metodov trg 4, Ljubljana
  • LINEA MEDIA, d. o. o., Hruševska 44, Ljubljana
  • MEG d. o. o. Kamnoseštvo, Krožna pot 13, Ljubljana
  • VOVKO d. o. o, Setnikarjeva 1, Ljubljana,
  • ZIDARSTVO Boštjan Mravlje s. p., Bizoviška 45, Ljubljana
  • JAVORNIK TRGOVINA IN STORITVE d. o. o., Zaloška 147, Ljubljana
  • JURJEVIČ MARJAN – LEKARNA ŠTEPANJSKO NASELJE, Litijska 43, Ljubljana
  • DIMNIKI d. o. o, Bizoviška 51, Ljubljana
  • DIMING d. o. o inženiring in projektiranje  Pot na Visoko 15r, Ljubljana
  • JURE TRANS, Jure Porenta s. p., Hruševska 80, Ljubljana
  • ATM MIHA SVETEK s. p., Štepanjska cesta 6, Ljubljana
  • ELCOM podjetje za izvajalski inženiring, marketing in trgovino d.o.o., Litijska 70, Ljubljana
  • SLIKOPLESKARSTVO Verhovec Ciril s. p., Hruševska 44a, Ljubljan
  • LEBEN TRANSPORT prevozi in storitve d. o. o., Bizoviška 2j, Ljubljana
  • FOTO KLAVDIJA, Litijska cesta 41, Ljubljana
  • PERSPEKTA d. o. o., Pot na Visoko 5, Ljubljana

ZAHVALA

Iskrena hvala vsem, ki ste  nam svoj dar v ta namen darovali, ko smo  oktobra in novembra 2023 sredstva  zbirali po hišah. Hvala vsem, ki ste svoje darove nakazali na transakcijski račun župnije. Hvala vsem, ki ste svoj dar prinesli v župnijsko pisarno. Hvala vsem, ki ste svoj dar namenili pri nabirkah v ta namen pri svetih mašah.

Kadar koli kaj potrebujete, dobrodošli v naši župniji. Vabljeni smo, da molimo za blagoslov pri obnovitvenih delih. V ta nam namen je spodaj priložena molitev.

MOLITEV ZA BLAGOSLOV PRI OBNOVI CERKVE

Dobri Bog prosimo te, da blagoslavljaš vsa dela pri obnovi cerkve v Štepanji vasi. Blagoslavljaj vse delavce, naj bo varen vsak njihov korak. Podeli jim uspeh pri njihovem delu in srečo na poti življenja. Tvoji sveti angeli naj vse varujejo in vodijo. Prosimo te tudi za vse, ki darujejo za obnovo cerkve, obdari jih z nebeško milostjo, zdravjem in medsebojno ljubeznijo. Prosimo te, naj nam ta obnovitvena dela pomagajo, da se bomo v našem kraju med seboj tesneje povezali in skupaj bližali Bogu. Pomagaj nam, da bomo nekoč vsi oblekli pisana oblačila nebeških barv. Sveti ŠTEFAN, Prosi za nas.

Naslovna fotografija: Janez Kotar