V poslušanje vam priporočamo zelo dobro katehezo na Radiu Ognjišče, ki jo je 21. 10. pripravil duhovnik Milan Knep.  Gospod Milan v tej katehezi pronicljivo razloži, nekatera nam neznana dejstva sedanjega časa.

Radio Ognjišče: Tokrat smo se ustavili pri letu 1968, ko se je začela t. i. mehka kulturna revolucija. Kdo zaradi nje kljub njenemu prijaznemu imenu plačuje krvavi davek, na koga in na kaj vse je usodno vplivala in kaj stoji nasproti izročilu in učenju Cerkve, boste slišali v tokratni katehezi, kot tudi o odgovornosti Cerkve same za stanje, v katerem se je znašla.

Katehezo lahko poslušate na tej povezavi.

Ko kliknete povezavo se vam bo zgoraj levo pojavila slika na kateri piše radijska kateheza. Za poslušanje kateheze pod sliko desno spodaj kliknite PLAY.

Foto: Pixabay

0

Pusti komentar

Se želite pridružiti pogovoru?
Vabljeni ste, da prispevate!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja