Sveto obhajilo: Od danes dalje v naših cerkvah ponovno delimo sveto obhajilo. V cerkev lahko na enkrat vstopi le ena družina ali en posameznik. Obhajilo delimo ob naslednjih terminih:

Štepanja vas:

• Delavniki: od 8.00 do 8.15 (razen v ponedeljek) in od 19.00 do 19.30
  • Nedelja:
    – od 8.00 do 8.45
    – od 9.15 do 10.00
    – (ob 10.30 ne delimo svetega obhajila, ker je ob tej uri prenos sv. maše preko župnijske spletene strani.)
    – od 19.00 do 19.30

Bizovik:

• torek od 19.00 do 19.30
  • nedelja od 9.15 do 10.00

Ob teh terminih smo na razpolago za sveto spoved. Lahko pa se z vsakim bratom tudi osebno dogovorite. Več si preberite v aktualnih navodilih na naslednji povezavi.

Nedelja Karitas: Danes je prva adventa nedelja, ki je obenem nedelja Karitas. Nabirka na današnjo nedeljo je namenjena za Karitas. Za našo župnijsko Karitas lahko darujete tudi na transakcijski račun naše Karitas: SI56 0206 0009 2047 606. Bog povrni.

Adventni čas: S prvo adventno nedeljo začenjamo novo cerkveno leto. Lepo vas vabimo, da si doma v družini izdelate adventne vence. Na naši spletni strani ne tej povezavi najdete, kako lahko sami blagoslovite adventi venec. Adventni čas je čas spreobrnjenja, molitve in dobrih del. Adventne pobude slovenskih škofov so objavljene na tej povezavi.

Teden Karitas: Danes se zaključuje teden Karitas. Več informacij in gradiva za Teden Karitas najdete na naslednji spletni strani.

Adventni koledar: Adventni koledar, v okviru akcije Otroci za otroke, ki so ga običajno otroci prejeli pri verouku je letos objavljen v elektronski obliki na tej povezavi.

Spletni prenosi maš: Vabljeni k spremljanju maš preko naše spletne strani. Termini maš: PON – SOB: 18.00, NED: 10.30. Od jutri dalje bomo med tednom po prenosu večerne maše izpostavili Najsvetejše in zmolili večernice. Vabljeni, da se nam pridružite.

Obisk bolnikov na domovih: Čeprav je v petek prvi petek, še ne bomo obiskovali bolnikov na domovih. Bolnike bomo obiskovali v ponedeljek 21. decembra, v kolikor bodo ti obiski dovoljeni.

Foto: Racool_studio – www.freepik.com