Sveto obhajilo

• Sveto obhajilo delimo ob terminih, kot so bile prej svete maše. Na začetku bomo skupaj zmoli.
  • Termini, kdaj bomo delili sveto obhajilo, so tako sledeči:
    – Štepanja vas: delavniki: 8:00 (razen v ponedeljek) in 19:00; nedelja: 8:00, 9:15, 10:30, 19:00
    – Bizovik: delavniki: torek, četrtek: 18:00; nedelja: 9:15
  • Obhajilo bomo nato delili še na vsakih 15 minut (npr. ob 8:00, 8:15, 8:30, 8:45). Vabimo vas, da se razporedite na različne termine. Kadar ni skupnega obreda sami zmolite kesanje in Oče naš.

Praznik vseh svetnikov

• Na praznik vseh svetnikov prihodnjo nedeljo, 1. novembra, bomo delili sveto obhajilo v Štepanji vasi ob: 8:00, 9:15, 10:30, ob 15:00 in ob 19:00, v Bizoviku pa ob 9:15 in ob 14:00 uri.
  • Skupne molitve na pokopališču letos ne bo. Vabljeni, da sami obiščete grobove in molite za rajne.
  • Vabljeni da ob prazniku vseh svetnikov opravite sveto spoved in darujete popolni odpustek, ki ga lahko namenimo za rajne. Letos lahko ta odpustek prejmete od 1. do 30. novembra. Pogoji za popolni odpustek: V novembru prejmemo zakrament sprave in sveto obhajilo, obiščemo pokopališče in molimo za rajne, molimo Oče naš in Zdravo Marijo po papeževem namenu, in smo nenavezani na greh.
  • Bratje smo na razpolago za spoved vedno takrat, ko delimo sveto obhajilo, to jo ob istih urah, kot so bile prej svete maše.

Obisk bolnikov

• Duhovniki bomo pred praznikom vseh svetih bolnike obiskali na domovih ta petek, 30. oktobra po običajnem razporedu. Če poznate koga, ki bi si želel obisk duhovnika nam sporočite.

Maše za rajne

• V novembru lahko darujete neoznanjene maše za rajne, ki jih bomo opravili v našem samostanu.
  • Kuverto z napisanim mašnim namenom in mašnim darom 20€ oddajte v nabiralnik: maše za rajne. Bog vam povrni.

Ostalo

• Zadaj v cerkvi lahko kupite novo Družinsko pratiko, Marijanski koledar, Družino ter ostali tisk.
  • Vzemite tiskana oznanila.
  • Vabljeni, da pri izhodu darujete svoj dar v pušico ali v nabiralnik za župnijo. Bog povrni.

Foto: Aleš Čerin (cerkev na Kureščku)