Naša župnija se trenutno nahaja v rdeči epidemiološki regiji. Bratje, ki delujemo v naši župniji, smo na podlagi NAVODIL SLOVENSKIH ŠKOFOV V ČASU EPIDEMIJE COVID-19 z dne 15. oktobra 2020, sprejeli naslednja konkretna navodila za našo župnijo.

Tule najdete nova navodila. Prosimo, da navodila pozorno preberete in se ravnate po njih.

Dragi bratje in sestre, varujte svoje zdravje, zdravje svojih bližnjih, predvsem pa zaupajte v Božjo milost, ki želi delovati tudi v teh težkih trenutkih.

V mesecu oktobru smo – mesecu rožnega venca. Zmolite vsak dan en rožni venec za našo župnijsko skupnost, za vse obolele v naši župniji, njihove svojce. Naj jim dobri Bog nakloni mil potek bolezni brez zapletov in na koncu popolno okrevanje.

Mir in dobro.

Bratje, ki delujemo v vaši župniji

Foto:PIRO4DPixabay, Aleš Čerin

0

Pusti komentar

Se želite pridružiti pogovoru?
Vabljeni ste, da prispevate!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja