SKAVTI ZBIRAJO STAR PAPIR

• Od petka, 11. junija popoldan, do ponedeljka, 14. junija zjutraj, bo pred samostanom v Štepanji vasi stal kontejner za star papir, ki ga bodo zbirali skavti.
  • Če imate kaj starega papirja doma, vas vljudno naprošamo, da ga prinesete. Hvaležni bomo za vsak kilogram.
  • Če kdo papirja ne more dostaviti do kontejnerja, naj nas pokliče na 031 739 382.

SKLEP SKAVTSKEGA LETA IN SKAVTSKI SEJEM

• Sveta maša ob 9.15: Na župnijskem travniku, v primeru slabega vremena pa bo maša v cerkvi in bo ozvočeno tudi zunaj. Nabirka pri vseh mašah na to nedeljo bo namenjena za gradnjo skavtske hiše.
  • Skavtski sejem po maši: Na travniku pred cerkvijo v Štepanji vasi. Na njem boste lahko preizkusili različne domače izdelke, ki so jih skozi leto izdelovali naši skavti in jih boste lahko tudi vzeli tudi domov.
  • Predavanje Ekologi brez meja ob 11.00: O ponovni uporabi in popravilu predmetov.

Grafični material: skavti Ljubljana 4