»Bog je ljubezen, in tisti, ki ostaja v ljubezni, ostaja v Bogu in Bog ostaja v njem.« (1 Jn 4,16)

Spoštovani starši, stari starši, botri, birmanci in animatorji!

Srečanja v pripravi na birmo na daljavo

Vljudno Vas vabim, da se pridružite srečanjem v pripravi na birmo na daljavo prek aplikacije Zoom. Termini različnih srečanj so objavljeni na spletni strani vesel.net pod zavihkom »aktualno«.

Na spletni strani lahko preberete tudi veliko o birmi, pripravi na birmo, knjigah …

Lahko se pridružite srečanjem za župnije, ki so napovedana, lahko pa tistim srečanjem, ki so objavljena poleg župnijskih. Takšni srečanji sta v marcu načrtovani za:

• 27. 3. 21 ob 19h – I. del (Birma – zakrament ljubezni) in
  • 28. 3. 21 ob 19h – II. del (Pridi, Sveti Duh) – nadaljevanje vsebine

Srečanja bodo tudi v aprilu, maju, juniju, termini pa bodo objavljeni na spletni strani.

Prosim, izberite termin, ki Vam ustreza in se prijavite na drustvo.veselje@gmail.com.

Kdo se lahko prijavi?

Srečanj v pripravi na birmo na daljavo se lahko udeleži vsak, kdor želi, iz katere koli župnije, ne glede na potek priprave v svoji župniji.

Dobrodošli in lepo povabljeni ste starši, botri, birmanci, pa tudi stari starši, animatorji in drugi.

Potrebna je prijava do dne izvedbe srečanja, da Vam lahko pošljem povezavo.

Če ste prejeli to vabilo kot starši, vljudno prosim, obvestite o teh možnostih priprave še izbrane botre in druge Vaše znance, prijatelje, sorodnike, za katere menite, da bi se lahko udeležili priprave na birmo na tak način. Najlepša hvala.

O društvu VESELje

• Na božični dan, 25. 12. 2020 smo ustanovili Društvo VESELje, ki želi biti blago navzoče v slovenskem prostoru krepitve različnih vidikov veselja, utemeljenega v (L)ljubezni. Še posebej želimo krepiti veselje znotraj birmanske duhovnosti ter pastorale. Če želite, lahko tudi Vi postanete člani tega društva, hvaležni pa bomo za vsako duhovno in materialno podporo.
  • Biblične skupinice na daljavo so lepa priložnost za branje in premišljevanje Božje besede in pogovor ter molitev ob izbranih odlomkih. Gre za vsebinsko in duhovno bogata srečanja, ki na daljavo potekajo redno, vsak teden. Termini skupinic so ob torkih dopoldan, popoldan in zvečer ter v četrtek zvečer. Več je na spletni strani vesel.net. Če Vas veseli druženje z Božjo besedo na tak način, iskreno dobrodošli. Hvala tudi, če boste posredovali to informacijo naprej, še komu.

Želim Vam vse dobro, predvsem obilo zdravja in naj Vas povsod spremljata obilen

Božji blagoslov ter Marijino varstvo!

S hvaležnostjo Vas lepo pozdravljam in se veselim naših srečanj 🙂

Polona Vesel Mušič

Foto: spletna stran vesel.net, Os Filhos de Maria, Cathopic