Nova navodila

Bratje, ki delujemo v naši župniji, smo na podlagi NAVODIL SLOVENSKIH ŠKOFOV V ČASU EPIDEMIJE COVID-19 z dne 13. novembra 2020, sprejeli naslednja konkretna navodila za našo župnijo.

Tule najdete nova navodila. Prosimo, da navodila pozorno preberete in se ravnate po njih.

Maše znova preko spleta

Sporočamo, da smo začeli z rednimi prenosi svete maše prek naše spletne strani. Zahvaljujemo se br. Ambrožu Brezovšku, Boštjanu Čerinu in Mateju Nastranu za vzpostavitev prenosa. Tako se lahko srečamo z Jezusom in v mislih in molitvah tudi drug z drugim.

Povezava do spletnega prenosa maše (PON – SOB: 18.00, NED: 10.30)

Spodbuda

Dragi bratje in sestre, varujte svoje zdravje, zdravje svojih bližnjih, predvsem pa zaupajte v Božjo milost, ki želi delovati tudi v teh težkih trenutkih. Jezus je že zmagal. V tej veri živimo, se obnašamo in delamo. Naj nam bo lepa akcija, ki so jo speljali vaščani Bizovika v navdih in spodbudo.

Mir in dobro.

Bratje, ki delujemo v vaši župniji

Foto: Gerd AltmannPixabay

0

Pusti komentar

Se želite pridružiti pogovoru?
Vabljeni ste, da prispevate!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja